blog-post-img-588

Moje podstawowe narzędzie w programowaniu

Telefon komórkowy, a właściwie smartfon już od dawna jest narzędziem, bez którego nie wyobrażam sobie swojej codziennej pracy. I nie chodzi tu tylko o godziny spędzone na rozmowach z klientami i setki wysyłanych smsów i wiadomości na hengoucie! Liczba mobilnych użytkowników Internetu rośnie z każdą godziną. Dla web developera, takiego jak ja, oznacza to tylko jedno – rosnące zapotrzebowanie na mobilne i responsywne strony internetowe. A jak sprawdzić funkcjonalność tworzonej strony jeśli nie na smartfonie?

galaxy-s6-exquisitely-crafted-desktop

Ze względu na charakter swojej pracy jestem fanem telefonów wyposażonych w duże ekrany. Wcześniej korzystałem z różnych marek, ale na żadnym nie pracowało mi się tak dobrze i wygodnie jak na Samsungu Galaxy S6, który został wyposażony w naprawdę fantastyczny 5,1 calowy wyświetlacz Quad HD Super AMOLED.

Ale wyświetlacz to nie wszystko!

Absolutnym hitem okazało się bezprzewodowe ładowanie. Teraz za każdym razem, kiedy odkładam telefon na pada telefon się ładuje, a ja już nie muszę się martwić, że bateria padnie w najmniej odpowiednim momencie. No i skończył się kłopot z wiecznie plączącym się kablem i koniecznością podłączenia go portu USB.

galaxy-s6-qi-chargers-9zh2jqc

Brak komentarzy

There are no comments in this article, be the first to comment!

Leave a Reply

Rules of the Blog
Do not post violating content, tags like bold, italic and underline are allowed that means HTML can be used while commenting. Lorem ipsum dolor sit amet conceur half the time you know i know what.

trzy × 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.