Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy Oferujemy katalogi w oprawie zeszytowej, klejonej oraz spiralowanej.

Katalogi szyte

Jeżeli zdecydujesz się na oprawę zeszytową, do wykorzystania masz od ośmiu do kilkudziesięciu stron na papierze kredowym 130 g, 170 g i lub na papierze offsetowym 90 g. Okładkę drukujemy na kredzie 250 g lub 350 g. W naszej ofercie dostępne są również katalogi, które w całości realizujemy na kredzie 130 g, 170 g lub 250 g mat lub połysk. Chcesz, aby Twój katalog był nie tylko trwały, ale również elegancki? Wybierz folię połysk, mat lub lakier UV. Chcesz jeszcze więcej? Zamów okładkę z wybiórczym lakierem UV.

Katalogi klejone

Katalog klejony to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaprezentować jeszcze więcej. Wybierz optymalną dla siebie objętość (od 36 do 132 stron) i format (A5 lub A4 w pionie lub poziomie). Wnętrze katalogu wydrukujemy na kredzie 130 g, okładkę na kredzie 250 g. Okładkę możemy uszlachetnić jednostronnie folią matową lub błyszczącą, dzięki której Twój katalog będzie trwały i elegancki. Katalog klejony to produkt, który z powodzeniem możesz powierzyć naszemu wykonaniu. Zadbamy o to, by spełnił swoją funkcję.

Katalogi spiralowane

Katalog spiralowany to idealne rozwiązanie na atlas turystyczny, przewodnik, książkę kucharską lub co tylko chcesz. Możemy go wydrukować w objętości od 12 do 60 stron w sześciu różnych formatach. Wnętrze katalogu stanowi kreda 130 lub 170 g, okładkę kreda 250 lub 350 g. Okładkę możemy uszlachetnić jednostronnie folią matową lub błyszczącą, dzięki której Twój katalog będzie trwały i elegancki. I jeszcze coś – możesz dopasować spiralę do grafiki, wybierając jeden z trzech kolorów: biały, czarny lub srebrny. Każdy katalog zabezpieczymy lakierem dyspersyjnym.

Format

Nie martw się o formaty, do wyboru masz osiem różnych, w tym oryginalne 120×120 mm oraz 210×210 mm. Czas nagli? Gwarantujemy, że już w 4-6 dni dostarczymy Twoje zamówienie, nawet dla nakładu 10 000 szt.

Wszystkie zamówienia pakujemy w wytrzymałe kartony z tekstury falistej, transport na wskazany adres za darmo!