Przygotowanie do druku

N

ajdroższy papier i najnowszy sprzęt nie zagwarantują najwyższej jakości wydruku. Często niewielki błąd lub niedopatrzenie na etapie przygotowania materiałów do druku lub niewłaściwy projekt mogą przekreślić całe przedsięwzięcie narażając nas na dodatkowe koszty.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów korzystających z usług poligraficznych oferujemy usługę profesjonalnego przygotowania do druku. Dysponując bogatą wiedzą, doświadczeniem oraz wysokiej klasy sprzętem zapewniamy profesjonalne przygotowanie do druku publikacji poligraficznych wszelkiego typu, od niewielkiej jednostronicowej ulotki reklamowej po wielostronicowy katalog produktowy.

Wspólnie przygotujemy projekty, które uwiodą Twoich klientów

Nie masz pomysłu na projekt?!

Ż

aden problem! W ramach usługi projektowania materiałów drukowanych nasi graficy i copywriterzy podpowiedzą Ci, co zamieścić w dowolnej publikacji poligraficznej i przygotują jej projekt. Wspólnie przygotujemy treści i oprawę wizualną, które uwiodą Twoich klientów.

Ze względu na unikalny charakter każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. W celu uzyskania oferty wraz z wyceną prosimy o kontakt mailowy kontakt@fingerprintweb.pl lub telefoniczny.