Wojciech Zdziejowski

CEO / Właściciel
Firma Fingerprint nie powstałaby bez zaangażowania i poświęcenia jej założyciela i obecnego właściciela Wojciecha Zdziejowskiego.
Wojtek od lat zajmuje się tworzeniem stron internetowych, a także szeroko rozumianej grafiki komputerowej.
Każdego dnia wspiera wszystkich pracowników i współpracowników firmy swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.

FingerprintWeb.pl

J

esteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku szeroko rozumianych usług marketingowych, która swoją działalnością obejmuje zarówno marketing internetowy jak i tradycyjne formy promocji. Każdy dział firmy specjalizuje się w świadczeniu innego typu usług, dzięki czemu naszym klientom możemy zaoferować szeroki wachlarz najwyższej jakości usług, które tworzą kompleksową ofertę obsługi marketingowej skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw.

Dlaczego klienci chętnie wybierają naszą firmę?

P

onieważ korzystanie z naszych usług to oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów! Wszystkie usługi świadczone są w jednym miejscu, przez współpracujące ze sobą działy, dzięki czemu powstały przekaz marketingowy jest spójny i jednorodny. Ponadto, taki model współpracy usprawnia nasze działania skracając czas realizacji zlecenia i zmniejszając koszty.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy kontakt@FingerprintWeb.pl lub telefoniczny 739 020 010.